AK Autorendi tingimused

Rendiauto üleandmine

Rendiauto üleandmine ning vastuvõtmine on Viljandi piires esmaspäevast reedeni kell 9:00 – 18:00 tasuta, muul ajal lisatasu eest, mis on määratud hinnakirjas.

Sõiduk antakse kliendile üle täis kütusepaagiga, tehniliselt korras ning nii seest kui väljast puhtana. Sõiduk tuleb tagastada täis kütusepaagiga, tehniliselt korras ning normaalse kasutamise piires määrdununa. Kui sõiduk tagastatakse kehvemas seisukorras, on rendileandjal vastavalt olukorrale õigus nõuda lisatasu sõiduki endisesse seisukorda viimiseks.

Nõuded rentnikule

Autot saab rentida vähemalt 20 aastane 1 aastase juhistaaziga isik.

Rendilepingu sõlmimiseks vajalikud dokumendid on juhiluba ning id-kaart/pass.

Rendilepingu saame sõlmida ainult selle isikuga, kellel on kehtiv juhtimisõigus, ning kes esitab meile rendiperioodi alguses enda nimel oleva juhiloa.

Kui teie juhiluba on väljastatud väljaspool Euroopa Liitu, võib teil Eestis mootorsõidukiga liiklemiseks lisaks riiklikule juhiloale vaja minna ka rahvusvahelist juhiluba. Kui te ei ole kindel, kas Teie riiklik juhiluba Eestis kehtib või mitte, palume hilisemate segaduste vältimiseks meid sellest sõiduki broneerimisel teavitada. Kui teie riiklik juhiluba Eestis ei kehti ja teil ei ole rahvusvahelist juhiluba, siis kahjuks me ei saa sõidukit teile väljastada.

Kindlustus

Kõik autod on kindlustatud tavaliikluskindlustusega. Autod, mille lisainfos on vastav märge on kindlustatud ka kaskokindlustusega. Rentniku omavastutus avarii või muu kahju korral on 320€ ning varguse korral 15% auto hinnast (kui autol on kaskokindlustus). Kui autol puudub kaskokindlustus, vastutab rentnik auto eest selle väärtuse ulatuses.

Sõiduki tehnilise rikke korral ei kuulu meie poolt kandmisele reisi katkemise kulud (hotellide broneerigud, reisi jätkamise / koju tagasi tuleku kulud jne). Kui tehniline rike ei ole kliendi hooletusest põhjustatud, siis auto koju tagasi toomise kulud jäävad meie kanda. Kindlasti soovitame teha reisikindlustuse, kus sees ka kaitse reisi katkemise vastu, sellisel juhul korvab reisi võimaliku katkemise kulud teie kindlustusandja.

Tasumine ja tagatisraha

Tasu rendiperioodi eest ning tagatisraha tuleb tasuda enne rendiperioodi algust. Seda on võimalik teha kas sularahas või ülekandega vähemalt 2 päeva enne rendiperioodi algust.  Broneeringu korral maksab klient ette 20% rendihinnast (broneerimistasu) ja ülejäänud rendiperioodi alguses. Broneeringu tühistamisel broneerimistasu ei tagastata. Tagatisraha tagastatakse kliendile rendiperioodi lõppedes pretensioonide puudumisel.

Läbisõidupiirang

Päevakaupa rentides ei ole sõidukitel läbisõidupiirangut Eesti piires. Väljaspool Eestit kokkuleppel.

Kasutuspiirkond

Rendiautosid võib kasutada Eestis. Rendileandja kirjaliku loa alusel ka teistes Euroopa riikides, välja arvatud  SRÜ, Ukraina, Moldova ja Venemaa.

Rendiautos on keelatud suitsetada!

Rendileandjal on õigus kliente valida!